Branża weselna pełna jest pomysłów na atrakcje weselne. Wybieramy różnie, w zależności od mody, zasobności portfela, preferencji swoich czy sugestii znajomych. Z pewnością jednak, każdej przyszłej parze młodej zależy aby atrakcja zajęła gości i była czymś ciekawym, innym niż na każdym weselu.

Fotobudka - czy warto? No właśnie, co to właściwie jest zapytają starsi wujkowie a bardziej oszczędni stwierdzą że zdjęcia przecież robi fotograf. Jak jest w rzeczywistości?

Fotobudka w 3 określeniach?

• świetna zabawa,
• niezapomniane chwile,
• wyjątkowa pamiątka, często na całe życie.

Fotobudka to świetna rozrywka dla gości w każdym wieku. Dla dzieci, które uwielbiają się przebierać i pozować do zdjęć to fajna zabawa i ciekawa atrakcja podczas długiego weselnego dnia. Dla dorosłych, aby pośmiać się - często z siebie wzajemnie i w taki sposób ocieplić wspólne relacje oraz oderwać się od stołu weselnego. Dla starszych to niekiedy jedyna okazja by zrobić sobie zdjęcia ze swoimi dziećmi, wnukami, prawnukami. Dla teraz jeszcze małych dzieci, takie zdjęcia stanowią niesamowitą pamiątkę i są szczególnym wspomnieniem. Dla pary młodej to też moment na zrobienie sobie oryginalnych zdjęć z gośćmi w zabawnych strojach i chwila rozrywki podczas tego intensywnego dnia.

W trakcie trwania imprezy z Fotobudką my jako obsługa staramy się aby mimo szalonej zabawy zdjęcia wyszły zawsze dobrze, pomagamy ustawić się gościom, zachęcamy do przebierania się i aktywnego udziału w Fotobudce. Nawet goście którzy nie biorą czynnego udziału w Fotobudce zawsze chętnie patrzą z daleka lub podchodzą zaciekawieni.

Podsumowując ;)

To atrakcja dla każdego, na pewno dobrze zagospodarowany czas gości, którego efektem są zabawne zdjęcia stanowiące pamiątkę już w dniu wesela jaki za wiele lat.

To duża dawka śmiechu i pozytywnej energii, atrakcja inna, zawsze wyjątkowa bo tworzona w trakcie wesela przez Was i waszych gości.

Warto? Tak, WARTO! ;)

Nie czekaj aż ktoś inny zajmie Twój termin!

Zadzwoń: 692 606 600

Lub napisz: info@imprezowabudka.pl