Rynek obfituje w atrakcje weselne, jedną z nich jest Fotobudka. Wybór jest niby prosty, przecież każda fotobudka robi to samo, są stroje, zdjęcia w formie pasków i kolorowe tło. Ale czy na pewno zawsze dostaniemy dokładnie to samo?

Oczywiście, pośród licznych spraw koniecznych do załatwienia przed weselem, fotobudka stanowi bardzo małą część. Ale jeśli ma ona być fajną atrakcją za którą przecież płacimy może warto zwrócić uwagę na kilka rzeczy przy wyborze fotobudki? Pozwolą one na uniknięcie słabej atrakcji i rozczarowania po otrzymaniu zdjęć z imprezy.

Szukając najlepszej fotobudki ważne jest aby przejrzeć zdjęcia z zabawy wykonywane przez daną fotobudkę, obejrzeć filmiki jak przebiega zabawa podczas trwania fotobudki.

Warto upewnić się na jakim sprzęcie pracuje obsługa. To bardzo ważne, przecież nie szukamy automatu, który zrobi nam słabe jakościowo zdjęcia. Takie atrakcje mamy w galeriach handlowych czy innych miejscach publicznych. My chcemy mieć zdjęcia dobrej jakości. Profesjonaliści posiadają odpowiedni aparat, który ustawiają zgodnie z warunkami w lokalu, co pozwala na wykonanie ładnych zdjęć podczas szalonej zabawy. Bardzo istotne jest oświetlenie, które zapewnia lampa błyskowa - nie każda fotobudka taką posiada. A zdjęcie zbyt jasne lub zbyt ciemne do ładnych nie należy.

Warto szukać fotobudek, które w swojej ofercie posiadają profesjonalne obrobienie wykonanych podczas wesela zdjęć. W trakcie szalonej zabawy nie każde zdjęcie wyjdzie idealnie, a profesjonalna obróbka pozwoli na dopracowanie zdjęć i nadanie im ładnego wyglądu. Dogodność profesjonalnej obróbki zdjęć przez firmę fotobudkową jest więc bezcenna.

To co bardzo ubogaca sprawny przebieg fotobudki to obecna obsługa. Warto szukać oferty gdzie zapewniają oni swoją pomoc i obecność podczas imprezy. Często obecność fajnej obsługi przełamuje nieśmiałość do zabawy a przede wszystkim pomaga w wykonaniu zabawnych, ciekawych zdjęć.

W standardzie każda firma oferująca usługi fotobudki posiada tło oraz stroje. Jednak warto szukać takiej, która rzeczywiście ma ciekawe tła i takie oferuje swoim klientom oraz zapewnia duży wybór strojów, czapek i innych przebrań aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Często stroje są widoczne na zdjęciach z imprezy zamieszczanych na stronach internetowych firmy lub portalach społecznościowych.

Fotobudek tyle, ile pomysłów na nie. Wygląd fotobudki może być bardzo różny, bywają takie gdzie cała zabawa jest widoczna dla gości, można spotkać całe zabudowane z drewna czy białe balonowe namioty do których także się wchodzi. Kto co lubi, jednak warto pamiętać że najlepszą zabawą jest często ta, kiedy bawimy się razem, otwarta fotobudka, ustawiona zgodnie z potrzebą zapewnienia kilku m2 powierzchni, tworzy przestrzeń fajnej atmosfery. Pamiętajmy że nie wszyscy będa chetni do aktywnego udziału w fotobudce, ale nie jeden poważny wujek czy stateczna ciocia nie oprze się śmiechom i zabawom i zerknie chodźby na moment z zaciekawieniem. Gromadzący się wokół fotobudki goście też tworzą zabawę, warto więc im to umożliwić i wybierać fotobudki otwarte, gdzie głównym wyposażeniem jest sama fotobudka oraz tło.

Małe podsumowanko ;)

Na co warto zwrócić uwagę i dlaczego fotobudka fotobudce nie równa?


• odpowiedni sprzęt do wykonywania zdjęć,
• profesjonalne oświetlenie lampą błyskową,
• późniejsza profesjonalna obróbka zdjęć,
• profesjonalna obsługa fotobudki,
• różnorodne stroje i tła,
• wygląd fotobudki

Więc chyba już wiadomo jaką fotobudkę dziś wybierzesz?

Imprezowa Budka - ta i żadna inna! ;)

Nie czekaj aż ktoś inny zajmie Twój termin!

Zadzwoń: 692 606 600

Lub napisz: info@imprezowabudka.pl