Głównym zadaniem fotobudki, oprócz robienia wspaniałej atmosfery podczas zabawy, jest jak wiadomo robienie zdjęć. W tym artykule chciałbym skupić się właśnie na tym od czego zależy jakość zdjęć, które robi fotobudka. Czy jest to wyłącznie zasługa aparaty?

Otóż nie tylko, a nawet napiszę więcej, aparat nie jest nawet najważniejszym czynnikiem, który decyduje o jakości zdjęcia. Kiedyś usłyszałem bardzo krótkie zdanie, nad którym powinien zastanowić się głębiej każdy, nie tylko początkujący fotograf, to zdanie brzmi „Fotografia to światło”. W tym zdaniu zawarta jest cała kwintesencja fotografii. Otóż nieważne w jakiej znajdujesz się scenerii, nieważne co fotografujesz, nieważne jakim aparatem, najważniejsze jest jak wykorzystasz dostępne światło, to głównie od niego zależy jak będzie wyglądać twoja fotografia.

W fotobudce rządzi taka sama zasada jak w tradycyjnej fotografii. Mniej ważne jaki ona aparat posiada, ważne czy jest dobrze oświetlona. Wybierając fotobudkę powinieneś więc zwrócić uwagę czy posiada ono zarówno światło stałe, czyli stale świecące się lampy, a także wysokiej jakości lampę błyskową. Dobrze oświetlona fotobudka jest więc najważniejszym czynnikiem wpływającym na jakość fotografii, jeśli nie spełnia ona tego warunku to niestety twoje zdjęcia będą przypominały te robione smartfonem w ciemnym pomieszczeniu.

Pamiętaj więc, wybierając fotobudkę, zapytaj czy posiada ona zarówno oświetlenie stałe jak i lampę błyskową. Nie pozwól aby twoje zdjęcia z fotobudki przypominałte zrobione smartfonem.

Nie czekaj aż ktoś inny zajmie Twój termin!

Zadzwoń: 692 606 600

Lub napisz: info@imprezowabudka.pl