Decydując się na naszą fotobudkę masz pewność, że wybierasz profesjonalną firmę z dużym doświadczeniem. Na każdej imprezie, której się pojawiamy, cieszymy się dużą popularnością. Do naszej fotobudki ustawiają się kolejki i goście świetnie się bawią podczas robienia pstrykania fotek.

Większość imprez na jakie jesteśmy zapraszani to wesela, ale pojawiamy się również na imprezach firmowych, studniówkach, balach sylwestrowych i wielu innych. Takim imprezom zazwyczaj towarzyszy około 100-150 gości i podczas dwugodzinej zabawy z fotobudką robią oni średnio od 250 do 350 zdjęć. To oznacza, że czas wynajmu fotobudki jest w 100% wykorzystany.

Nasza fotobudka automatycznie drukuje fotki. Mogą być one w różnym formacie, jednak na prawie wszystkich imprezach drukujemy paski po 4 zdjęcia i poniżej logo firmy lub imiona nowożeńców i data. Jeśli jednak chcesz bardziej uwidocznić przykadowo logo swojej firmy, możesz wybrać opcję pasków z trzema fotografiami i poniżej duże logo. Jeśli potrzebujesz inny format, napisz do nas.

Przykładowe zdjęcia z fotobudki

Link do pobrania wszystkich fotek w dużym rozmiarze otrzymasz od nas już na drugi dzień. Dokonujemy także obróbki wszystkich fotografii, dzięki czemu nabierają one tak pięknych barw. Stanowią one wspaniałą pamiątkę na całe życie i z pewnością będą przynosić wiele radości tobie i twoim gościom, za każdym razem kiedy będą oglądane.

Dodatkiem do fotobudki, może być również księga gości. Fotobudka zawsze drukuje po 2 identyczne paski, jeden jest wklejany do księgi, a drugi pozostaje dla gości. Cała księga jest tworzona podczas zabawy i otrzymasz ją kiedy już skończymy zabawę. Opcja księgi gości sprawdza się szczególnie na weselach.

Nie czekaj aż ktoś inny zajmie Twój termin!

Zadzwoń: 692 606 600

Lub napisz: info@imprezowabudka.pl